Park laserów NenuLASER

Park laserów NenuLASER

Poszukujesz miejsca na ekscytujący wypad ze znajomymi? Chcesz pozytywnie odreagować codzienny stres? Lub może chcesz zaplanować wyjątkową rodzinną wycieczkę z atrakcjami? Podaruj swojej grupie zabawę w laserowy paintball w naszym Parku Laserów NenuLASER i miej gwarancję że wszyscy okrzykną ten wypad jako najlepszy na jakim kiedykolwiek byli. Duch rywalizacji i współzawodnictwo, ekscytujące wyzwania, nowoczesny interaktywny sprzęt oraz zapierająca dech w piersiach sceneria i muzyka to wszystko dzięki czemu zabawa w laserowy paintball zapadnie Wam na długo w pamięci. 

Park Laserów NenuLASER to kompleks 3 atrakcji laserowych: Gra na Arenie, Labirynt oraz Strzelnica.

Największą atrakcją Parku Laserów jest gra na Arenie - wielkiej hali o powierzchni 900m2, na której odbywają się największe bitwy laserowe. 

Rozgrywki na Arenie najmłodszych uczą chęci do zdrowej rywalizacji z rówieśnikami, budowania zaufanie do sojuszników oraz poprawnej koordynacji ruchowo-wzrokowej. Dla dorosłych jest to natomiast niezwykła okazja by pozytywnie odreagować stres wyzwalając w sobie ducha walki.

Grze towarzyszy dynamiczna muzyka aby poprawić efekt walki oraz skupić się na używaniu tylko dwóch zmysłów a mianowicie wzroku i dotyku.

W ramach gry na Arenie zapewniamy szkolenie z naszymi instruktorami oraz nowoczesny sprzęt dla wszystkich graczy.

Labirynt Laserowy to wyjątkowe miejsce, które stawia przed graczami ekscytujące wyzwanie. Gra polega na przejściu ścieżki omijając wiązki laserowe przecinające trasę marszu. Zadanie to nie tylko sprawdzi waszą gibkość i umiejętności gimnastyczne ale także spryt i umiejętność planowania. 

Strzelnica Laserowa to miejsce gdzie poczujecie się jak gwiezdni kowboje trenując swoją koordynacje ręka oko. Podczas gry możecie rywalizować w pojedynkę lub w dwóch drużynach starają się trafić w podświetlane punkty jak najszybciej. Punkty zapalają się w różnych konfiguracjach, dlatego tak ważne jest skupienie i koordynacja. Podczas gry możecie stanąć do wyzwania i spróbować pobić rekord Strzelnicy, za co można zdobyć wspaniałe nagrody. 

Możliwość wybrania trybu gry (FreeforAll lub TeamDeathMatch)

Szkolenie z naszymi instruktorami