menu >


Sala Bankietowa

Nenufar Club oferuje do Waszej dyspozycji jedyną w swoim rodzaju salę bankietową aż na 280 miejsc, doskonale sprawdzającą się na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, integracyjne, przyjęcia firmowe oraz uroczystości weselne.

Nasza restauracja i sala bankietowa znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rekreacyjnego Nenufar Club. Dzięki przestronnemu tarasowi zlokalizowanemu nad akwenem wodnym parku Goście restauracji w okresie letnim mogą zaczerpnąć świeżego powietrza oraz podziwiać piękno przyrody smakując w wyśmienitych potrawach.

Sala bankietowa w Nenufar Club w pełni przystosowana jest do kompleksowej organizacji przyjęć weselnych nawet na 280 osób. Zapewniamy profesjonalną obsługę, pełne wyżywienie, parkiet taneczny oraz elegancki i niepowtarzalny wystrój. Organizując przyjęcie weselne w Nenufar Club gwarantujemy Państwu oraz Gościom weselnym niesamowite wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich. Uroczystość ślubna w Nenufar Club to także jedyne w swoim rodzaju miejsce na profesjonalną i niezapomnianą sesję plenerową w naszym parku. Dysponujemy liczbą 50 miejsc hotelowych, gdzie Goście weselni mogą wypocząć po uroczystości. Spędzając czas z rodziną czy przyjaciółmi w Parku Rekreacyjnym Nenufar Club masz jedyną okazję aby spróbować specjalnego dania Szefa Kuchni czyli Kotleta „Nenufar”.

Nenufar Club to również idealne miejsce dla pracodawców, którzy szukają pomysłu na udaną imprezę integracyjną dla pracowników połączoną z konferencją lub szkoleniem.

Nie masz pomysłu na Sylwestra, zabawę karnawałową, Andrzejki czy wigilię firmową? Nenufar Club oferuje profesjonalną organizację tego typu imprez oraz gwarantuje niesamowitą zabawę i ekscytujące wrażenia.

Rezerwacja biletów pod numerem 695-741-212.

Zapraszamy !