menu >


Zając kontra Kurczak, czyli Wielkanocne zaczepki

OPIS PROGRAMU

W programie dzieci pomagają gospodarzom w rozstrzygnięciu sporu pomiędzy Zajączkiem a Kurczakiem o to, które z nich jest główną postacią  Świąt Wielkanocnych.

„Wielkanocne zaczepki” pełne są humorystycznych scen i wesołych zabaw.Dzieci poznają główne postacie programu wesołego Kurczaka i rozbrykanego Zająca . Pierwsza część programu rozgrywa się  w domu gospodyni tam pluszaki wraz z dziećmi maja szereg konkurencji sportowych , które maja rozstrzygnąć które z nich jest ważniejszą postacią Świąt Wielkanocnych , tam tez dzieci same malują pisanki wielkanocne, dostają upominki od animatorów. Po sportowej rywalizacji dzieci (jeżeli pogoda pozwoli) na terenie parku szukają pisanek wielkanocnych. Następnie grupa przechodzi do sali zabaw ,, Nufrik,, , gdzie następuje rozstrzygnięcie sporu. Dzieci mają 1 godz. czasu na zabawę

 Program angażuje dzieciaki do czynnego udziału w programie.  Po programie istnieje możliwość zakupu pamiątek. Podczas programu animatorzy robią zdjęcia , które następnie są do pobrania na naszej stronie internetowej  oraz facebooku

Program ma charakter zarówno relaksacyjny jak i edukacyjny. Dzieci pomagają animatorom rozstrzygnąć spór toczący się pomiędzy Zającem a Kurczakiem.  Program wymaga od dzieci aktywnego udziału i zaangażowania.  Daje możliwości wykazania się sprawnością fizyczną, spostrzegawczością a także umiejętnością współpracy.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

  • czas realizacji programu: 2,5 godziny
  • wiek: 3 – 12 lat
  • wielkość grupy: od 20 – 50 osób
  • 1 opiekun na 10 dzieci bezpłatnie
  • Kawa/herbata dla opiekunów grup bezpłatnie
  • cena: 30 zł od dziecka

W ramach biletu wstępu na program dzieci otrzymują:

  • własnoręcznie malowaną pisankę
  • drobny upominek

Możliwe jest także zakupienie pamiątek, art. spożywczych

W przypadku programów dla dzieci konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Polecamy skorzystanie z naszego kalendarza rezerwacji widocznego po prawej. Możesz także zarezerwować termin bezpośrednio: nasz nr telefonu i pozostałe dane kontaktowe znajdziesz tutaj.