menu >


Informacje

NENUFAR PAINTBALL CLUB zaprasza do zabawy na świeżym powietrzu!

Paintball rozwija myślenie strategiczne, integruje ludzi, pozwala rozładować napięcie, zniwelować stres. To ekscytująca zabawa, która wciąga już od pierwszej chwili. Dostarcza wielu wrażeń. Gwarantuje bezpieczną dawkę adrenaliny.

Paintball jest strategiczną grą zespołową, polegającą na prowadzeniu pozorowanej walki. Zawodnicy, podzieleni na drużyny, oddają do siebie strzały z markerów o napędzie pneumatycznym, imitujących karabiny.  Amunicją są, wypełnione farbą spożywczą, żelatynowe kulki, które pozostawiają kolorowe  ślady. 

Paintball rozwija myślenie strategiczne, integruje ludzi, pozwala rozładować napięcie, zniwelować stres. To ekscytująca zabawa, która wciąga już od pierwszej chwili. Dostarcza wielu wrażeń. Gwarantuje bezpieczną dawkę adrenaliny.

Pole paintball NENUFAR PAINTBALL CLUB położone jest na terenie parku rekreacyjnego NENUFAR CLUB. Zajmuje powierzchnię około 2,5 ha.

Na polu rozstawione  są przeszkody m.in.: samochód ciężarowy, pomieszczenie gospodarcze oraz opuszczony dom. W jednej części pola znajduje się obszar zalesiony.

Naszą ofertę kierujemy do:

 • osób indywidualnych, zrzeszonych i niezrzeszonych, grup znajomych, które chcą aktywnie spędzić czas
 • właścicieli firm, którzy nie mają pomysłu na organizację spotkania integracyjnego dla swoich pracowników lub jako element uzupełniający imprezy firmowej
 • managerów, którzy chcą zintegrować, odstresować lub nagrodzić swój zespół
 • pracowników firm, którzy jako drużyna mogą wziąć udział w rozgrywkach paintballowych

W zabawie może uczestniczyć każdy, kto skończył 18 lat, ale także nieletni mają szansę zagrać. Wystarczy zgoda od rodzica lub opiekuna.  W ramach biletu wstępu zapewniamy profesjonalny sprzęt- marker BT 4 Combat Uczestnicy zabawy otrzymują od nas kompletne wyposażenie, tj. kurtkę i spodnie, maskę, marker, 100 kulek. Przed rozpoczęciem zabawy każdy z uczestników zostanie przeszkolony z zakresu posługiwania się markerem oraz zasad poruszania się po polu gry i jego otoczeniu. Poza tym wszyscy uczestnicy zapoznają się z regulaminem, który własnoręcznie podpisują po zapoznaniu się z jego treścią.

Proponujemy scenariusze

 1. Deadmatch
 2. Koktajl Mołotowa
 3. Zadyma
 4. Obrona Częstochowy
 5. Odbijanie samochodów
 6. Pojedynek
 7. Odbijanie zakładnika

Zapraszamy do rozgrywek w NENUFAR PAINTBALL CLUB!